Aktualności

Na tropach przygody

Zostań Asem Wywiadu Czytelniczego!

Każda książka kryje w sobie tajemnicę. Jedna nas rozbawi, inna przestraszy, a kolejna wywoła podziw. Jednak bez względu na to, jakie uczucia w nas Książka wzbudzi, warto być jej wiernym Przyjacielem.

Czy każdy może zostać Asem Wywiadu Czytelniczego? Ile trzeba mieć lat, by móc pracować dla Departamentu Pogromcy Strachów? Czy to nie jest aby niebezpieczne? Na to i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w regulaminie, a już teraz w imieniu Postaci z bajek i bajeczek zapraszamy do udziału w bibliotecznym projekcie czytelniczym – Na tropach przygody, celem którego jest popularyzacja literatury wśród najmłodszych Czytelników naszej Biblioteki.

Ruszajmy wspólnie na spotkanie z wielką przygodą!

 

Regulamin udziału w projekcie czytelniczym

Na tropach przygody – Zostań Asem Wywiadu Czytelniczego.

 

  1. Przyjdź do Biblioteki i jeśli jeszcze nie jesteś naszym Czytelnikiem, poproś rodziców, by Cię do niej zapisali.
  2. Zgłoś do pani bibliotekarki chęć udziału w projekcie, podając tajne hasło : As Wywiadu.
  3. Odbierz swój pierwszy tajny pakiet startowy.
  4. Zdecyduj, dla którego Departamentu chcesz tropić przygody.
  5. Podpisz kartę „Tajnego Asa Wywiadu Czytelniczego” i do dzieła!
  6. Zbierz 10 odznak danego Departamentu ( za każdą wizytę w Bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki otrzymasz 1 odznakę) i weź udział w spotkaniu najlepszych z najlepszych Asów Wywiadu Czytelniczego.
  7. Udanej zabawy!

 

Ściśle tajne!
Obserwuj nas na facebooku i na naszej stronie internetowej – tam znajdziesz kolejne wskazówki odnoszące się do informacji o Departamentach Wywiadu Czytelniczego oraz o zadaniach, które możesz wykonać, by być najlepszym z najlepszych Asów Wywiadu Czytelniczego.

https://www.facebook.com/Biblioteka.Janow/