Aktualności

Spotkanie z Wiesławem Drabikiem - reminiscencje

W czwartkowe przedpołudnie 28.03.2019 roku na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Janowie przybył Pan Wiesław Drabik - pisarz i ilustrator książek dla dzieci.

Uczniowie klas Ia, Ib, II, III Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami wzięli udział w spotkaniu autorskim z naszym Gościem. Pan Wiesław Drabik autor rymowanych bajek zabrał dzieciaki w piękną, literacką podróż, okraszoną licznymi konkursami, zagadkami i opowieściami o bohaterach jego bajek. Czytanie fragmentów książek pana Drabika, ciekawe pytania zadawane autorowi były kolejnym dopełnieniem, a  radosny gwar i śmiech towarzyszyły nieustannie temu wydarzeniu. Nasz gość odwiedził również podopiecznych Przedszkola w Złotym Potoku, gdzie został przyjęty bardzo serdecznie. Dzieciaki nie mogły się doczekać przyjazdu autora rymowanych historii, bogato i pięknie ilustrowanych.
Dziękujemy Naszym Wspaniałym Dzieciakom za żywiołowe i pełne pozytywnych emocji przyjęcie Naszego Gościa, który był zachwycony reakcją młodych czytelników.
Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Janowie  Jolancie Adamczyk i  Pani Dyrektor Przedszkola w Złotym Potoku Annie Kozieł za owocna współpracę i możliwość  przeżycia tej fantastycznej przygody.
(Sylwia Dziurkowska)